Drevené eurookná

Základnou a najnevyhnutnejšou surovinou pre výrobu eurookien je tvarovo stály, dĺžkovo nadpájaný alebo fixný (priebežný) eurohranol, troj-vrstvovo alebo štvor-vrstvovo lepený. Eurookná vyrábame v profile IV 78 mm.

Do našich eurookien inštalujeme celoobvodové kovanie s mikroventiláciou značky G-U. Súčasťou dodávky eurookien sú štandardne dodávané kľučky značky HOPPE. Sú dostupné v rôznych farebných prevedeniach ako biela, hliník, bronz, oceľ a iné.

Eurookná sú zatesnené dvojitým celoobvodovým penovým tesnením s výstužou značky SCHLEGEL, ktoré má tzv. menší pamäťový efekt ako bežné tesnenia. Rámové a krídlové odkvapnice sú vyrobené z hliníka hrúbky 1,5 mm s povrchovou úpravou elox, značky GUTMANN.

Parapety GUTMANN sú vyrobené z ťahaného hliníka. Hrúbka od 1,6 mm plynule narastá v závislosti na šírke parapetu až do hrúbky 3,5 mm z dôvodu zabezpečenia tvarovej stálosti parapetov.

Povrchovú úpravu na výrobky aplikujeme značky ADLER. Povrchová úprava sa aplikuje v 4 fázach. Na výber sú rôzne prevedenia v lazúrach a taktiež vo farbách RAL.